Společnost s významným postavením na trhu v oboru distribuce hudebních nástrojů, ozvučovací, osvětlovací a zábavní techniky HDT impex s.r.o., vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

BRIGÁDNÍK DO SKLADU

Náplň práce:

- odpovědná práce ve skladu a jeho udržování
- příjem a výdej zboží
- balení zboží
- vykládka a nakládka kamionů
- evidence zásob

Požadujeme:

- pracovitost, spolehlivost
- manuální zručnost
- časovou flexibilitu
- dobrý zdravotní stav
- fyzickou zdatnost
- bezúhonnost

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti, která je na trhu 25 let a neustále se rozvíjí
- práci v mladém kolektivu
- 100,- Kč/hod
- individuální pracovní dobu

Min. požadované vzdělání: základní
Místo pracoviště: Botanická 3, Karlovy Vary - Dalovice
Pracovní doba: individuální, provozní doba: Po-Pá, 8:00 – 18:00
Typ pracovního poměru: brigáda, nástup možný ihned

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na: klara.svedova@hdt.cz nebo na adresu:
HDT impex s.r.o., Botanická 3, 362 63 Karlovy Vary - Dalovice.