Náplň práce:

- odpovědná práce ve skladu a jeho udržování
- příjem a výdej zboží
- balení zboží
- vykládka a nakládka kamionů
- evidence zásob

Požadujeme:

- pracovitost, spolehlivost
- manuální zručnost
- časovou flexibilitu
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- dobrý zdravotní stav
- fyzickou zdatnost
- bezúhonnost

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti, která je na trhu 25 let a neustále se rozvíjí
- motivační finanční ohodnocení
- plat 16 – 18 tis. Kč čistého + přesčasy
- 3 dny sick days
- firemní benefity, kafetérie
- slevy na firemní produkty
- možnost profesního růstu, lidi na nové pozice vždy hledáme nejdříve mezi námi
- práci v mladém kolektivu
- pracovní oblečení

Min. požadované vzdělání: výuční list
Místo pracoviště: Botanická 3, Karlovy Vary - Dalovice
Pracovní doba: jednosměnný provoz, Po-Pá
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, nástup možný ihned

Životopis společně s průvodním dopisem prosím zasílejte e-mailem na: marketa.bulirova@hdt.cz nebo na adresu:
HDT impex s.r.o., Botanická 3, 362 63 Karlovy Vary - Dalovice.